studio tańca 4u - szkoła tańca dla ciebie!

93-036 Łódź, ul. Piotra Skargi 12 Tel.: 42 6404 404 Kom.: 691 444 234 Fit and jump: 733 444 524 Email: kontakt@studiotanca4u.pl

o nas

Kamil Gebel instruktor i choreograf, posiadający najwyższą międzynarodową
klase taneczną "S" w tańcach towarzyskich. Od ponad 18 lat czynnie zajmuje się
sztuką taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na ponad 
180 turniejach tańca, lecz także udzielał się artystycznie na deskach "Teatru V6" w Łodzi. Wiele lat współpracował z agencją artystyczną "Tom Ton Music", gdzie oprócz tańców towarzyskich miał okazję polepszać swój warsztat taneczny w stylach klasycznych, jazz czy hip hop.

Co więcej, współorganizował międzynarodowy turniej tańca towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi i Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada nie tylko międzynarodowe klasy, ale wręcz  samo magisterium taneczne - lata studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne (Uniwersytet Łódzki) zakończył pracą magisterską o temacie: "Uczestnictwo w zajęciach tańca jako jedna z form spędzania czasu wolnego".

Po osiągnięciu sukcesów na parkiecie, uzyskaniu tytułu magistra z przygotowaniem pedagogicznym oraz zdobyciu doświadczenia choreograficznego, pragnie kontynuować i realizować pielęgnowaną przez lata miłość do tańca we własnej szkole. Uczestnicząc w programie "Młodzi w Łodzi – Mam pomysł na biznes" zorganizowanym przez Urząd Miasta Łodzi, może materializować swoją pasję w Studiu Tańca 4U, gdzie przenosi swoich uczniów w taneczny świat. Nawet uczestnicząc w 9 odcinku programu „Ugotowani” emitowanego w stacji TVN, pomiędzy krewetkami i naleśnikami, nie zapomniał o promowaniu nauki tańca.

Bezpłatanie w 4U

  • Akceptujemy Karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System Akceptujemy Karty

Współpracujemy z

Łódź, 93-036, ul. Piotra Skargi 12
C.H. "GLOB" klatka B piętro II
Tel.: 42 6 404 404 
Biuro i zapisy:  691 444 234
Zapisy Fit and Jump: 733 444 524 
Email: kontakt@studiotanca4u.pl
E-mail zapisy: zapisy@studiotanca4u.pl

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zostaw swój
email a my poinformujemy Cię
o ciekawej promocji lub wydarzeniu

© 2014 Studio Tańca 4U
strony internetowe łódź