studio tańca 4u - szkoła tańca dla ciebie!

93-036 Łódź, ul. Piotra Skargi 12 Tel.: 42 6404 404 Kom.: 691 444 234 Fit and jump: 733 444 524 Email: kontakt@studiotanca4u.pl

o nas

Natalia "Ruda" Madejczyk przygodę z tańcem rozpoczęła w formacji tanecznej „V6”, gdzie zaczęła rozwijać swoje umiejętności taneczne występując na scenie oraz układać choreografię do pokazów i przedstawień. Wcześniej jednak przez 11 lat zmagała się z trudnościami sportu, jakim jest gimnastyka artystyczna.

Jej upór i determinacja już w pierwszym roku tanecznej kariery pozwoliły jej wziąć udział, jak również wygrać (jako jedna z szóstki osób wygranych) konkurs taneczny „Selections The Carefree Dance Academy”, nadawany na VIVA POLSKA. Pomysłodawcą i realizotorem konkursu był Jay – Windsor Robinson, znany w świecie instruktor i choreograf tańca. Sukces ów dodał Natalii wiary w siebie i chęci na dalszy rozwój. Jeżdżąc po całym świecie szkoliła swój warsztat taneczny. Pobierała lekcje w najlepszych szkołach tańca m.in. Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center w Chicago, Pineaple Dance Studio w Londynie, Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Oprócz pobieranych szkoleń Natalia sama prowadzi warsztaty oraz lekcje taneczne w całej Polsce. W międzyczasie ukończyła 2,5 letni kurs na instruktora tańca współczesnego organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Kolejnym krokiem w karierze tancerki był udział w popularnym show tanecznym „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, realizowany w telewizji TVN. Spośród kilku tysięcy tancerzy Natalia wzięła udział w warsztatach tanecznych w Paryżu, trenując pod okiem jednych z najlepszych choreografów w Polsce i zagranicą m.in. z Wadem Robson’em. Zarówno jej osoba jak i umiejętności taneczne zaprowadziły ja do finału programu. Tam przed milionami widzów mogła zaprezentować się w różnych stylach tanecznych. Niestety dwa odcinki przed wielkim finałem odpadła z programu, jednak nie zniechęciło jej to do dalszego rozwoju i spełniania marzeń. Pomimo wyeliminowania Natalii z show tanecznego, okrzyknięto ja najzdolniejszą tancerka I edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Po programie w ramach prywatnego sponsoringu Natalia wyjechała na pół roczne szkolenie do najlepszej szkoły tańca na świecie – Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Jej występy oraz szkolenia w „mieście amerykańskiego snu” przyczyniły się do zdobycia wielu kontaktów, których Natalia użyje zapraszając do Polski na warsztaty taneczne jednych z najlepszych choreografów i instruktorów na świecie.

Po powrocie z Nowego Jorku stacja TVN zaproponowała Natalii uczestnictwo w programie „You Can Dance” już jako choreografowi. Ponadto tancerka będzie jeździć po całej Polsce ucząc tańca pod hasłem warsztatów tanecznych „Dance Your Socks Off”, zorganizowanego przez Selections Dance Academy.

Natalia to osoba bardzo pracowita, zdeterminowana, poświęcająca swojej pasji całe swoje życie. Nadal chce jeździć i zdobywać doświadczenie oraz polepszać swój warsztat taneczny, jak również pragnie rozwijać miasto Łódź o te wszystkie zdobyte doświadczenia.

Bezpłatanie w 4U

  • Akceptujemy Karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System Akceptujemy Karty

Współpracujemy z

Łódź, 93-036, ul. Piotra Skargi 12
C.H. "GLOB" klatka B piętro II
Tel.: 42 6 404 404 
Biuro i zapisy:  691 444 234
Zapisy Fit and Jump: 733 444 524 
Email: kontakt@studiotanca4u.pl
E-mail zapisy: zapisy@studiotanca4u.pl

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zostaw swój
email a my poinformujemy Cię
o ciekawej promocji lub wydarzeniu

© 2014 Studio Tańca 4U
strony internetowe łódź