studio tańca 4u - szkoła tańca dla ciebie!

93-036 Łódź, ul. Piotra Skargi 12 Tel.: 42 6404 404 Kom.: 691 444 234 Fit and jump: 733 444 524 Email: kontakt@studiotanca4u.pl

o nas

Witamy w ekscytującym świecie tańca dla każdego!

Szeroka gama zajęć tanecznych
Studio Tańca 4U oferuje szeroką gamę zajęć, które odzwierciedlają bogatą różnorodność tańca. Tutaj możesz uczyć się i trenować klasyczne tańce standardowe i latynoamerykańskie takie jak foxtrot, salsa, tango argentyńskie, walc wiedeński… i nowoczesne jak Salsation, Zumba czy formy typu Fit and Jump. Zobacz więcej w grafiku.

Domeną Studia Tańca 4U są kursy tańca dla dorosłych i narzeczonych!

O nas
Studio Tańca 4U - Szkoła Tańca dla Ciebie zozostała założona przez Kamila Gebel (profesjonalnego tancerza z najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach towarzyskich) oraz Natalię Madejczyk (finalistkę i choreografa I edycji „You Can Dance”) czyli dwójkę wspaniałych tancerzy i zarazem pedagogów, których połączyła wspólna pasja i zapał do przekazywania swojej wiedzy innym.

Szkoła obecnie prowadzona jest przez Kamila Gebel, instruktora i choreografa, który od ponad 20 lat czynnie zajmuje się sztuką taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na ponad 180 turniejach tańca, lecz także udzielał się artystycznie na deskach "Teatru V6" w Łodzi.

Kadra wykwalifikowanych tancerzy i choreografów
Studio Tańca 4U współpracuję z kadrą wykwalifikowanych tancerzy, choreografów utytułowanych w swoich dziedzinach, uczestników znanych programów telewizyjnych i profesjonalnych instruktorów z przygotowaniem metodycznym, którzy posiadają najwyższe klasy taneczne.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego!
Studio Tańca 4U – Szkoła Tańca dla Ciebie to kursy tańca towarzyskiego dla par w każdym wieku. Narzeczeni, dzieci, młodzieży i panie solo na pewno znajdą satysfakcjonującą ofertę (propozycje zajęć w grafiku poszczególnych stylów). Bogata oferta zajęć tanecznych oraz profesjonalny sposób ich prowadzenia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Bogata oferta dodatkowa
Szkoła Tańca dla Ciebie w ofercie posiada także możliwość współpracy z instytucjami, przedsiębiorstwami oraz szkołami – organizujemy zajęcia taneczne dla uczniów, studentów oraz pracowników zarówno we wskazanej siedzibie, jak też w naszym studiu. Oferujemy pomoc w organizacji imprez, warsztatów, czy pokazów tanecznych na różnego rodzaju bankietach, przyjęciach i weselach.

Promujemy zdrowy tryb życia, dostarczamy mnóstwa radości i skłaniamy do uśmiechu.

Profesjonalne sale taneczne
Studio Tańca 4U – Szkoła Tańca dla Ciebie to ponad 500 metrów powierzchni. Dla klientów studio zostały przygotowane trzy sale o powierzchni ponad 350 metrów wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, lustra oraz parkiety taneczne. Zobacz galerię zdjęć.

Lokalizacja
Studio Tańca 4U mieści się w centrum Łodzi na ul. Piotra Skargi 12 tuż obok Placu Niepodległości. Lokalizacja szkoły zapewnia dogodny dojazd z każdego miejsca Łodzi i jej okolic.

Dojazd autem - dla klientów studia zapewniliśmy duży bezpłatny strzeżony parking z monitoringiem
Dojazd komunikacją miejską - duża ilość przystanków tramwajowych i autobusowych (więcej informacji w dziale kontakt)

Zapraszamy do jednej z najnowszych i najszybciej rozwijających się szkół tańca w Łodzi!

Bezpłatanie w 4U

• Akceptujemy Karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System Akceptujemy Karty

Współpracujemy z

Łódź, 93-036, ul. Piotra Skargi 12