studio tańca 4u - szkoła tańca dla ciebie!

93-036 Łódź, ul. Piotra Skargi 12 Tel.: 42 6404 404 Kom.: 691 444 234 Fit and jump: 733 444 524 Email: kontakt@studiotanca4u.pl

Tańcz Solo

Tańcz solo dla Pań to zajęcia pełne energii skierowane do kobiet w każdym wieku. Specjalnie przygotowany program nauczania podzielony na stopnie zaawansowania zapewni komfort nauki oraz widoczne efekty na parkiecie tanecznym i nie tylko. Czas najwyższy zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie, wybierz swój styl i ciesz się chwilą jaką daje Ci taniec.

   
SALSATION    ZUMBA
   Dance Solo
Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.  Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.  

Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. To innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, u, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.
 

 Latino  Dance Solo ( bachata, salsa, cha cha rumba,samba, rock and roll) solo dla pań to jedna z najbardziej uczęszczanych grup. Uwielbiasz tańce latynoamerykańskie? Masz problem, bo Twój partner nie chce przyjść z Tobą na zajęcia? Nieprzejmuj się! Zajęcia Latino Dance to świetna zabawa oraz forma spędzania czasu wolnego. Naucz się z gracją poruszać tanecznymi krokami po parkiecie. Zapomnij o problemach skupiając się na nauce kroków

Bachata Ladies Styling - pokochałaś bachatę i chcesz poznać ją jeszcze bardziej? Te zajecia są idelanym rozwiązaniem. Na zajęciach któtka choreografia  bachaty oraz jej technika ( ruch rąk, ciała i stóp)

High heels & Sexy dance Bez względu na to czy chodzisz na obcasach na codzień czy nie, zajęcia high heels są dla każdego! Chcesz się poczuć zmysłowo, kobieco i wyjątkowo? Zabierz ze sobą obcasy i dużo energii. Przekonasz się, że w szpilkach nie tylko się łądnie wygląda, ale i porusza !

   

-  Salsation to taniec dla wszystkich, dołączać do grup można w każdym czasie trwania kursu !! 

- Obowiązują sportowe buty na zmianę i sportowy strój, luźny, niekrępujący ruchów ciała

- Możliwość odrobienia zajęć na równoległych grupach


W programie:
 Nauka podstawowych kroków i ruchów: merenque, salsa, cumbia, raggeaton, afro, rock and roll, twist, country
 


- Zumba & Salsation to taniec dla wszystkich, dołączać do grup można w każdym czasie trwania kursu !!

- Obowiązują sportowe buty na zmianę i sportowy strój, luźny, niekrępujący ruchów ciała

- Możliwość odrobienia zajęć na równoległych grupach


W programie: Nauka podstawowych kroków i ruchów: merenque, salsa, cumbia, raggeaton, afro, rock and roll, twist, country

 

 

- Powyższe zajęcia mają formę open

-Na każdych zajęciach przewidziana jest inna choreogtafia, dzięki temu każda z Pań nawet chodząca regularnie będzie miała okazje poznać coś nowego.

- W pierwszych etapach zajęć obowiązują sportowe buty na zmianę i luźny strój, niekrępujący ruchów ciała. Później estetyczny strój i buty taneczne na obcasie (z wyjątkiem zajęć high heels, na których obcasy są obowiązkowe od pierwszych zajęć)

- Możliwość odrobienia zajęć na równoległych grupach

W programie: Nauka podstawowych kroków,  technik oraz układów wybrancyh tańców latynoamerykańskich oraz cubańskich: Salsa, Czacza, Rumba, Jive, Samba i wiele innych (Latino Dance Solo), bachaty (Bachata Ladies Styling), sexy dance, sexy moves (High heels)

 

 

 

Bezpłatanie w 4U

  • Akceptujemy Karty Benefit Systems, Fit Profit, Ok System Akceptujemy Karty

Współpracujemy z

Łódź, 93-036, ul. Piotra Skargi 12
C.H. "GLOB" klatka B piętro II
Tel.: 42 6 404 404 
Biuro i zapisy:  691 444 234
Zapisy Fit and Jump: 733 444 524 
Email: kontakt@studiotanca4u.pl
E-mail zapisy: zapisy@studiotanca4u.pl

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zostaw swój
email a my poinformujemy Cię
o ciekawej promocji lub wydarzeniu

© 2014 Studio Tańca 4U
strony internetowe łódź