o nas

Witamy w ekscytującym świecie tańca dla każdego!

Szeroka gama zajęć tanecznych
Studio Tańca 4U oferuje szeroką gamę zajęć, które odzwierciedlają bogatą różnorodność tańca. Tutaj możesz uczyć się i trenować klasyczne tańce standardowe i latynoamerykańskie takie jak foxtrot, salsa, tango argentyńskie, walc wiedeński… i nowoczesne jak Salsation, Zumba czy formy typu Fit and Jump. Zobacz więcej w grafiku.

Domeną Studia Tańca 4U są kursy tańca dla dorosłych i narzeczonych!

O nas
Studio Tańca 4U - Szkoła Tańca dla Ciebie zozostała założona przez Kamila Gebel (profesjonalnego tancerza z najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach towarzyskich) oraz Natalię Madejczyk (finalistkę i choreografa I edycji „You Can Dance”) czyli dwójkę wspaniałych tancerzy i zarazem pedagogów, których połączyła wspólna pasja i zapał do przekazywania swojej wiedzy innym.

Szkoła obecnie prowadzona jest przez Kamila Gebel, instruktora i choreografa, który od ponad 20 lat czynnie zajmuje się sztuką taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na ponad 180 turniejach tańca, lecz także udzielał się artystycznie na deskach "Teatru V6" w Łodzi. 

Kadra wykwalifikowanych tancerzy i choreografów
Studio Tańca 4U współpracuję z kadrą wykwalifikowanych tancerzy, choreografów utytułowanych w swoich dziedzinach, uczestników znanych programów telewizyjnych i profesjonalnych instruktorów z przygotowaniem metodycznym, którzy posiadają najwyższe klasy taneczne.

Kursy tańca towarzyskiego dla każdego!
Studio Tańca 4U – Szkoła Tańca dla Ciebie to kursy tańca towarzyskiego dla par w każdym wieku. Narzeczeni, dzieci, młodzieży i panie solo na pewno znajdą satysfakcjonującą ofertę (propozycje zajęć w grafiku poszczególnych stylów). Bogata oferta zajęć tanecznych oraz profesjonalny sposób ich prowadzenia z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Bogata oferta dodatkowa
Szkoła Tańca dla Ciebie w ofercie posiada także możliwość współpracy z instytucjami, przedsiębiorstwami oraz szkołami – organizujemy zajęcia taneczne dla uczniów, studentów oraz pracowników zarówno we wskazanej siedzibie, jak też w naszym studiu. Oferujemy pomoc w organizacji imprez, warsztatów, czy pokazów tanecznych na różnego rodzaju bankietach, przyjęciach i weselach.

Promujemy zdrowy tryb życia, dostarczamy mnóstwa radości i skłaniamy do uśmiechu.

Profesjonalne sale taneczne
Studio Tańca 4U – Szkoła Tańca dla Ciebie to ponad 500 metrów powierzchni. Dla klientów studio zostały przygotowane trzy sale o powierzchni ponad 350 metrów wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, lustra oraz parkiety taneczne. Zobacz galerię zdjęć.

Lokalizacja
Studio Tańca 4U mieści się w centrum Łodzi na ul. Piotra Skargi 12 tuż obok Placu Niepodległości. Lokalizacja szkoły zapewnia dogodny dojazd z każdego miejsca Łodzi i jej okolic.

► Dojazd autem - dla klientów studia zapewniliśmy duży bezpłatny strzeżony parking z monitoringiem od godziny 16:00 w tygodniu i weekendy. 
► Dojazd komunikacją miejską - duża ilość przystanków tramwajowych i autobusowych (więcej informacji w dziale kontakt)

Zapraszamy do jednej z najnowszych i najszybciej rozwijających się szkół tańca w Łodzi!

Kamil Gebel

Kamil Gebel instruktor i choreograf, posiadający najwyższą międzynarodową
klase taneczną "S" w tańcach towarzyskich. Od ponad 18 lat czynnie zajmuje się
sztuką taneczną. Nie tylko wielokrotnie reprezentował Łódź i Polskę na ponad 
180 turniejach tańca, lecz także udzielał się artystycznie na deskach "Teatru V6" w Łodzi. Wiele lat współpracował z agencją artystyczną "Tom Ton Music", gdzie oprócz tańców towarzyskich miał okazję polepszać swój warsztat taneczny w stylach klasycznych, jazz czy hip hop.

Co więcej, współorganizował międzynarodowy turniej tańca towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi i Rektora Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada nie tylko międzynarodowe klasy, ale wręcz  samo magisterium taneczne - lata studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne (Uniwersytet Łódzki) zakończył pracą magisterską o temacie: "Uczestnictwo w zajęciach tańca jako jedna z form spędzania czasu wolnego".

Po osiągnięciu sukcesów na parkiecie, uzyskaniu tytułu magistra z przygotowaniem pedagogicznym oraz zdobyciu doświadczenia choreograficznego, pragnie kontynuować i realizować pielęgnowaną przez lata miłość do tańca we własnej szkole. Uczestnicząc w programie "Młodzi w Łodzi – Mam pomysł na biznes" zorganizowanym przez Urząd Miasta Łodzi, może materializować swoją pasję w Studiu Tańca 4U, gdzie przenosi swoich uczniów w taneczny świat. Nawet uczestnicząc w 9 odcinku programu „Ugotowani” emitowanego w stacji TVN, pomiędzy krewetkami i naleśnikami, nie zapomniał o promowaniu nauki tańca.

Natalia "Ruda" Madejczyk

Natalia "Ruda" Madejczyk przygodę z tańcem rozpoczęła w formacji tanecznej „V6”, gdzie zaczęła rozwijać swoje umiejętności taneczne występując na scenie oraz układać choreografię do pokazów i przedstawień. Wcześniej jednak przez 11 lat zmagała się z trudnościami sportu, jakim jest gimnastyka artystyczna.

Jej upór i determinacja już w pierwszym roku tanecznej kariery pozwoliły jej wziąć udział, jak również wygrać (jako jedna z szóstki osób wygranych) konkurs taneczny „Selections The Carefree Dance Academy”, nadawany na VIVA POLSKA. Pomysłodawcą i realizotorem konkursu był Jay – Windsor Robinson, znany w świecie instruktor i choreograf tańca. Sukces ów dodał Natalii wiary w siebie i chęci na dalszy rozwój. Jeżdżąc po całym świecie szkoliła swój warsztat taneczny. Pobierała lekcje w najlepszych szkołach tańca m.in. Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center w Chicago, Pineaple Dance Studio w Londynie, Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Oprócz pobieranych szkoleń Natalia sama prowadzi warsztaty oraz lekcje taneczne w całej Polsce. W międzyczasie ukończyła 2,5 letni kurs na instruktora tańca współczesnego organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Kolejnym krokiem w karierze tancerki był udział w popularnym show tanecznym „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, realizowany w telewizji TVN. Spośród kilku tysięcy tancerzy Natalia wzięła udział w warsztatach tanecznych w Paryżu, trenując pod okiem jednych z najlepszych choreografów w Polsce i zagranicą m.in. z Wadem Robson’em. Zarówno jej osoba jak i umiejętności taneczne zaprowadziły ja do finału programu. Tam przed milionami widzów mogła zaprezentować się w różnych stylach tanecznych. Niestety dwa odcinki przed wielkim finałem odpadła z programu, jednak nie zniechęciło jej to do dalszego rozwoju i spełniania marzeń. Pomimo wyeliminowania Natalii z show tanecznego, okrzyknięto ja najzdolniejszą tancerka I edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”.

Po programie w ramach prywatnego sponsoringu Natalia wyjechała na pół roczne szkolenie do najlepszej szkoły tańca na świecie – Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Jej występy oraz szkolenia w „mieście amerykańskiego snu” przyczyniły się do zdobycia wielu kontaktów, których Natalia użyje zapraszając do Polski na warsztaty taneczne jednych z najlepszych choreografów i instruktorów na świecie.

Po powrocie z Nowego Jorku stacja TVN zaproponowała Natalii uczestnictwo w programie „You Can Dance” już jako choreografowi. Ponadto tancerka będzie jeździć po całej Polsce ucząc tańca pod hasłem warsztatów tanecznych „Dance Your Socks Off”, zorganizowanego przez Selections Dance Academy.

Natalia to osoba bardzo pracowita, zdeterminowana, poświęcająca swojej pasji całe swoje życie. Nadal chce jeździć i zdobywać doświadczenie oraz polepszać swój warsztat taneczny, jak również pragnie rozwijać miasto Łódź o te wszystkie zdobyte doświadczenia.

Współpracujemy z

Lokalizacja: Łódź 90-001
ul. Żeromskiego 74/76 w Teatr V6

Telefon:  691 444 234

Email: kontakt@studiotanca4u.pl

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zostaw swój
email a my poinformujemy Cię
o ciekawej promocji lub wydarzeniu

© 2019 Studio Tańca 4U
strony internetowe łódź